Nasz zespół


Trening funkcjonalny (Full Body Workout) Kamil Rochalski

Trening funkcjonalny (Full Body Workout)

Kamil Rochalski

Kamil Rochalski jest trenerem, który rozwinął skrzydła przygarniając pod nie masę sportowców. Każdy z innej parafii, a jednak ze wspólnym mianownikiem- miłością do sportu. Współorganizator cenionego na Śląsku biegu z przeszkodami Szturm Śląski. Jest magistrem fizjoterapii, zawodnikiem z wieloletnim doświadczeniem, a przede wszystkim pasjonatem, któremu ciągle mało! Robi wszystko co w jego mocy, aby każdy ze szturmowców był gotów na najtrudniejsze wyzwania, nie tylko biegowe.


Zajęcia biegowe August Jakubik

Zajęcia biegowe

August Jakubik

August Jakubik ukończył 68 ultramaratonów oraz 151 maratonów. Na zawodach i treningach, w tym czasie, przebiegł ponad 140 000 km. Jest brązowym medalistą mistrzostw świata w biegu 48 godzinnym z rekordem Polski 370 km 381 m. Srebrnym (2008) oraz brązowym (2009) medalistą mistrzostw Polski w biegu 24 godzinnym. W latach 2001 -2012 reprezentował Polskę w mistrzostwach świata i Europy w biegu 24 godzinnym. Prezes KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska, członek klubu TL "Pogoń", były reprezentant Polski w biegu 24-godzinnym oraz współorganizator i promotor wielu imprez biegowych w Polsce.


Zumba, Tabata Andrzej Zuber

Zumba, Tabata

Andrzej Zuber

Andrzej Zuber to energiczny, szalony i nieprzewidywalny instruktor. Swoją energią i entuzjazmem do ćwiczeń potrafi zarażać nawet najbardziej oporne osoby. Uwielbia pracę z ludźmi. Zajęcia u Andrzeja to nie tylko mnóstwo śmiechu, radości i energii, ale również sporo wylanego potu. Uwielbia trampoliny, a miłością jego życia jest Zumba, Strong Nation. W swoich zajęciach stawia na rozwój wszystkich partii mięśni z naciskiem na jędrne pośladki i płaski brzuch. Doskonale odnajduje się w spokojniejszych ćwiczeniach, czyli stretchingu, aktywnym seniorze czy też zdrowym kręgosłupie. Ze względu na szeroki wachlarz zajęć prowadzonych przez Andrzeja każdy znajdzie coś dla siebie. Nie wahaj się i przyjdź. Zajęcia z Andrzejem są dla każdego, gdy myślisz, że nie potrafisz, to Ci pokaże i udowodni, że jednak dasz radę! 


Nordic walking Katarzyna Lukoszek

Nordic walking

Katarzyna Lukoszek

Katarzyna Lukoszek oprócz nordic walking aktywnie uprawia również chód sportowy oraz długodystansowe biegi górskie. Jest instruktorem z licznymi osiągnięciami na koncie m.in. 1. miejsce w mistrzostwach Europy nordic walking na 5 km (2019 r.), zdobycie pucharu Europy na dystansie 10 km (2019 r.), 3. miejsce w mistrzostwach Polski w chodzie sportowym (2020 r.), 2 miejsce w pucharze Polski nordic walking na dystansie 21km (2016 r. i 2017 r.), 2 miejsce na 10 km (2018 r.) oraz 3 miejsce w mistrzostwach Polski w maratonie górskim (2018 r.). 


Joga Agnieszka Okoń

Joga

Agnieszka Okoń

Agnieszka Okoń - dyplomowana instruktorka Hatha Jogi z ramienia Krajowego Ośrodka Metodyczno-Szkoleniowego TKKF. Związana z jogą od 13 lat. 


do góry